Notice: Trying to get property 'user_login' of non-object in /home/reprezentuj/ftp/web/basia/wp-content/plugins/wordpress-seo/frontend/schema/class-schema-utils.php on line 26

O mnie

Hej! Nazywam się

Basia Mieszkalska

Tancerka, choreograf, instruktor tańca.

Tańczę od 9 roku życia. Zaczęłam od tańca towarzyskiego a skończyłam na hip-hopie. Przez te wszystkie lata szkoliłam się w różnych stylach tańca w Los Angeles, Nowym Jorku, Londynie, Czechach i na ogromnej ilości warsztatów w Polsce.

Brałam udział w III edycji YCD, oraz wraz ze Spoko w IV edycji Mam Talent (jako tancerka i choreograf).
Tańczyłam oraz tworzyłam choregorafię na festiwalach takich jak: Eska Music Awards, Festiwal Piosenki Rosyjskiej, Przebój Lata RMF FM i Polsatu m.in. dla Sylwii Grzeszczak, Margaret, czy zespołu Panetoz.
Będąc w zespole Spoko brałam udział w wielu zawodach w Polsce i poza jej granicami (2005 – 2013). Wielokrotnie zdobywaliśmy najwyższe miejsca najważniejszych imprez tanecznych – zarówno undergroundowo jak i federacyjnych. Na scenie międzynarodowej sięgnęliśmy po wicemistrzostwo świata federacji IDO.
Ale najważniejszym doświadczeniem był udział w Mistrzostwach Świata Hip Hop International w Las Vegas w 2009 roku.
Tworzyłam i brałam udział w projektach tanecznych własnych oraz takich jak: Coz of Dance 2008, Kalejdoskop 2014, Z sentymentu 2016, I’m every women 2017.
W latach 2008 – 2016 byłam instruktorką i choreografem w studiu tańca Spoko Family, gdzie prowadziłam zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych o różnym stopniu zaawansowania. Równocześnie sędziowałam zawody oraz prowadziłam warsztaty taneczne w wielu miastach Polski.

Stworzyłam kilkadziesiąt choreografii i wylałam litry potu, by być dziś tu gdzie jestem.

Obecnie prócz prowadzenia zajęć w studiu jestem członkinią ekipy Wolna Forma.